Zubní implantáty – odhalte opět vás úsměv

Zubní implantáty po vypadaných zubů

Chybějící chrup nepředstavuje jen estetický problém. I když bez úplného chrupu dokážeme žít, naše tělesné funkce jsou mírně zamezeny a v první řadě trpí hlavně psychika člověka. Někteří přijdou o zuby vlastní chybou, a to například tak, že zanedbají návštěvu zubaře. V mnoha případech se však zuby dají před vytržením zachránit. Chybějící zuby však již v současné medicíně, která je na pokročilé úrovni, nepředstavují žádný velký problém. Zubní implantáty vám dopomohou k tomu, abyste měli opět dobře vypadající zuby a získali tak zpět své chybějící sebevědomí.


Zubní implantáty dokáží vaši ústní dutinu zachránit

 

 Zubní implantáty pro náročné
Upevnění zubních implantátů

I když chybějící zuby nemají výrazný vliv na kvalitu našeho zdraví, dokážou nadělat skutečné problémy. Pokud v ústní dutině chybí určitý zub, může dojít k posouvání okolních zubů. Po určitém čase se může stát, že se kompletně změní uspořádání zubů ve vašich ústech a dokonce vám mohou i vybočovat. Trpí také kost – v místě, kde zub chybí, je zatěžována minimálně, což může vést k úbytku kostní hmoty. V první řadě se však jedná o záchranu zubní kosti, která je důležitější než záchrana samotných zubů. Hlavně ti, kteří již zub či dokonce několik zubů nemají vědí, jaké náročné je častokrát rozžvýkat potravu. Zubní implantáty vám však pomohou vyřešit i tento problém.

Cukrovka ani osteoporóza už v případě zubních implantátů neznamenají překážku


V minulosti existovalo několik věcí, které implantaci zubů bránili. Medicína se však posunula natolik vpřed, že už ani určité onemocnění nepředstavuje problém a zubní implantáty se mohou zavádět. Je však důležité, aby byl stav pacienta stabilizován. Pacient by měl být také ošetřován zubním lékařem, který o jeho stavu ví a současně ví, jak k takovému pacientovi přistupovat. I když příprava pacienta na zavedení implantátu je o něco zdlouhavější než v případě zdravých jedinců, už ani takové onemocnění nepředstavuje problém.
Pokud se i vy rozhodnete pro zubní implantáty, měli byste vědět, že implantát nahrazuje jen jeden konkrétní zub, ne celou radu či dokonce několik zubů najednou. Pokud jste v situaci, kdy vám zub chybí, nebo se vám nedávno zub zlomil, navštivte co nejdříve zubního lékaře, který vám navrhne další postup léčby tak, aby byly vaše zuby opět v plném počtu. Pokud chcete získat více informací o tom, jak se k zubním implantátem z hlediska pacienta přistupuje a co všechno implantace zahrnuje, navštivte stránku https://duvodkusmevu.cz/.

You May Also Like

About the Author: Admin