Sen, skoro každé ženy – ploché břicho

Cviky na ploché břicho s úsměvem

Některé ženy mají prostě štěstí, ploché břicho zdědili po svých předchůdcích a tedy genetiku neoklamou mohou jíst na co mají chuť, nemusí vyvíjet velkou námahu s cvičením a jednoduše vypadají skvěle. Pak jsou ty druhé typy žen, se kterými se genetika moc nekamarádí. Ploché břicho se stává jejich snem, který se jim jen těžko dosahuje. Existuje velké množství cvičení, například cviky na ploché břicho, kardio cviky a podobně. Pomocí těchto cviků si dokážete své břicho trochu upravit, ovšem, abyste dosahovali perfektní výsledky, je nezbytné abyste kromě cvičení řešili i stravu. Pouze správná, zdravá a vyvážená strava vám pomůže dosáhnout svůj sen v podobě plochého břicha.

Jaké jídlo je správně?

Cviky na ploché břicho pro ženy, muže i děti
Rady jak cvičit cviky na ploché břicho správně

Jak jsme již zmínili, cesta za plochým břichem je náročná, avšak pokud si dokážete správně nastavit vaši stravu, výrazně si tuto cestu usnadníte. Zdravá, vyvážená strava sestává zejména ze zeleniny, ovoce, tedy z přísunu velkého množství vitamínů. Je třeba snížit příjem cukru, tedy měli byste vyřadit nezdravé slazené nápoje. Příjem kalorií by měl být rovný tomu kolik za den ze sebe vydáte formou cvičení. Přicházíme tedy k jednoduché a známé rovnici – příjem rovná se výdej. Tedy co za den přijmete, byste zároveň při cvičení měli ze sebe i vydat. Pokud ke správnému stravování, zařadíte dennodenně cviky na ploché břicho, výsledek se určitě dostaví.

Jaké cviky, jsou osvědčené a správné?

Při cvičení je kromě samotného cviku důležitá i technika správného cvičení. My doporučujeme plank a tzv. “Sklapovačky”, které zařazujeme do skupiny cviky na ploché břicho. Při obou těchto cvicích zapojujete zejména břišní svalstvo, tedy cvičíte břicho. Při obou cvicích je důležitá správná technika cvičení, ale hlavně při Plank, protože pokud plank cvičíte nesprávně můžete si způsobit zdravotní problémy. Při Plank je třeba držet záda ve vodorovné poloze. Dennodenně vám stačí pár minut cvičení těchto cviků a výsledky vás určitě okouzlí. Chcete-li přijít na další cviky na ploché břicho, nebo zjistit správnou techniku ​​cvičení, či najít inspiraci pro zdravé stravování, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://inlive.cz/, kde najdete velké množství zajímavých tipů a užitečných rad.

You May Also Like

About the Author: Admin